Takip Edin

Merhaba güzel okur,

Eskiden böyle blogları bilgisayarlardan okurduk. Şimdi artık bilgisayardan bir şeyler okuyanımız neredeyse hiç kalmadı. Tabletlerden takip etmesi nispeten daha kolay olsa da biliyorum ki çoğunuz cep telefonlarından okuyorsunuz. Bunun için sitenin alt yapısını komple değiştirip mobil uyumlu hale getirdim. Artık istediğiniz kategoriye çok daha kolay erişebilirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarım

Telefonlarınızın tarayıcılarından veya sosyal medya hesaplarımdan paylaştığım gönderilerden içeriklerimi takip edebilirsiniz elbet.

Facebook / Instagram / Twitter = katregizem0701

Youtube = Katre Gizem

Mobil Uygulama İle Takip Etme

Blog yazıları takip etmeyi sevenlere, sadece benim değil, RSS uyumlu bütün websitelerini –birçok haber sitesi de dahil- takip edebileceğiniz bir yöntemden bahsedeceğim sizlere.  RSS Reader veya RSS okuyucu diye geçen birçok uygulama mevcut. Ben bunlardan INOREADER uygulamasını kullanıyorum. Bunu hem chrome a eklenti olarak indirdim hem cep telefonumda hem de tabletimde mevcut. Böylece tabletten bir yazıyı okuduysam telefonumda da okundu olarak işaretleniyor. Senkronize olması açıkçası benim çok işime geliyor.

Play Store’da, App Store’da mevcut, Chrome eklentisi de var.

Ayrıca,

Masaüstü mail uygulamalarınıza –Outlook veya Thunderbird gibi- RSS dosyasını ekleyerek buradan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Devletbilgi.com | Personel Alımı, Memur Alımı

Up ↑