Hakkımda

Herkese merhaba!

Ben Katre Gizem

Kimya bölümü mezunuyum ve şuan yine kimya alanında yüksek lisans yapmaktayım. Mesleğimin bana kazandırdığı belki de en önemli şey, hayatı enerji düzeyinde algılamaya başlamam oldu sanırım. Her şeyin içinde bilimden bir parça yakaladıkça, daha da derinlere girip araştırma ihtiyacı duydum. Annem sayesinde kişisel gelişim konularına merak saldım ve bunu kendi mesleğimle de birleştirdiğimde yolum kuantum fiziğine çıktı. Bambaşka dünyalara giden yeni bir yol…

Aynı zamanda sosyal faaliyetlerde de bulundum. Boş zamanlarımda karakalem ve yağlı boya çalışmaları, bilgisayar destekli çizim ve tasarım gibi konularla ilgilendim. Latin danslarında lisanslı bir dansçı olarak TDSF’de yarışmalara katıldım. Merakıma engel olamayıp Korece öğrendim ve Kore’ye gittim. Sırada İspanyolca ve İspanya var. Asya’ya olan ilgim Kore ile başlamadı aslında. Çok küçük yaşlardan beri Orta Asya Türk tarihine meraklıydım. Bu konular hakkında okudukça, ilgim Doğu kültürlerine ve felsefelerine doğru kaymaya başladı. 

Tüm bu hayat yolculuğum boyunca öğrendiğim ne varsa paylaşmaya geldim. 

Ben bu dünyaya bir ışık işçisi olarak geldiğimi düşünüyorum. Tek bir amacım var: Geçtiğim yerlerde, dokunduğum her insana, hayatın güzel yanlarını, iyiliği, doğruyu, anlamı bulaştırabilmek. Küçük bir kıvılcım olmak hayatlarınıza.

Sevgiyle,

Katre Gizem

Devletbilgi.com | Personel Alımı, Memur Alımı

Up ↑